Lidl szuka stażystów – studentów. Ile można zarobić?

Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Lidl przy ul. Białkowska Góra 3 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lidl uruchamia program stażowy „The Lidl way to career” i rekrutuje studentów. Nabór trwa od 8 marca do końca miesiąca. Sprawdziliśmy, ile można zarobić na płatnym stażu w Lidlu.

Płatny staż dla studentów w Lidlu

Lidl uruchomił drugą edycję programu stażowego „The Lidl way to career” 2021. Podczas pierwszej edycji w 2020 roku o zakwalifikowanie się do programu stażowego starało się ponad 1000 młodych osób. Z uwagi na pandemię rekrutacja była prowadzona zdalnie.

Rezultat? 43 zatrudnionych stażystów, którzy mogli zdobyć nowe doświadczenia, nauczyć się samodzielności przy realizowaniu projektów oraz otrzymać wynagrodzenie w wysokości 3300 zł brutto miesięcznie.

Program stażowy w Lidlu rozpocznie się 1 lipca 2021 roku i zakończy 30 września. Sieć zapewnia pełną umowę stażową, szkolenie w strukturach sprzedaży i logistyki magazynowej, wdrożenie w dziale docelowym i realizację samodzielnego projektu oraz możliwość współpracy ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Lidl proponuje studentom 3500 zł brutto miesięcznie. Obecnie w zakładce „Kariera” na stronie Lidla widnieje 39 ofert stażowych, dotyczą takich działów, jak: obsługa klienta, service desk it, biuro sprzedaży, finanse lub księgowość oraz ecommerce.

ZOBACZ TAKŻE:
Kaufland poszukuje stażystów. Ile można zarobić?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.