Katie Melua zaprasza na swój koncert w Lublinie. Tańsze bilety do 20 sierpnia [WIDEO]

Cudowne brzmienia wyjątkowej artystki będzie można usłyszeć na żywo w Polsce, a konkretnie w Lublinie już 3. września na stadionie Arena Lublin. Brytyjska wokalistka o gruzińskich korzeniach, wystąpi jako główna gwiazda Europejskiego Festiwalu Smaku.

7. edycja Europejskiego Festiwalu Smaku będzie trwała w Lublinie od 2 do 6 września 2015. To edycja specjalna, dedykowana Gruzji, jednemu z krajów Partnerstwa Wschodniego. Gwiazdą festiwalu jest Katie Melua, która zaśpiewa w czwartek 3 września na Arenie Lublin. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Wcześniej na scenę wyjdzie Mela Koteluk, charyzmatyczna wokalistka, dziś nr 1 na polskiej scenie muzycznej.

Bilety w przedsprzedaży, można już kupować na stronie eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, Media Markt, Media Expert. w cenach 15 zł, 25 zł, 40 zł, 45 zł, 55 zł, 70 zł, 90 zł i 200 zł VIP. Od 20 sierpnia ceny biletów wzrosną o 10 zł.

Ceny-rozklad miejsc

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.