Kasjerka zapłaciła za zakupy kartą klienta, którą ten zostawił przy kasie

mastercard karta
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Klient przez nieuwagę zostawił przy kasie etui z kartą bankomatową. Fakt ten wykorzystała kasjerka, która dwukrotnie dokonała płatności tą kartą. Wpadła przez monitoring sklepowy.

 

Kilka dni temu do komendy w Puławach zgłosił się mieszkaniec, który powiadomił o przywłaszczeniu jego dokumentów oraz karty bankomatowej. Poinformował, że ktoś dokonał dwóch transakcji za pomocą jego karty tzw. zbliżeniowo.

 

Policjanci dowiedzieli się, że klient w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Puław przez nieuwagę zostawił przy kasie etui z dokumentami i kartą bankomatową. Gdy się zorientował i wrócił do sklepu po etui nie było ani śladu.

 

Po kilku dniach otrzymał informację, że jego dokumenty znajdują się w sklepie. Zostały mu one przekazane, ale nadal nie było karty bankomatowej. Dodatkowo okazało się, że ktoś za pomocą jego karty dwukrotnie zapłacił za zakupy. Wykorzystał przy tym płatność „zbliżeniową”.

 

Policjanci bez większego problemu namierzyli sprawcę. Przywłaszczenia dokumentów oraz karty dokonała 51-letnia mieszkanka Puław – kasjerka, która obsługiwała mężczyznę. Ta sama kobieta dwukrotnie dokonała też  płatności przywłaszczoną kartą.

 

Kobieta zapomniała o jednej, istotnej rzeczy. Cały proceder nagrały kamery sklepowego monitoringu. Usłyszała już zarzuty, przyznała się do winy.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.