Karetka na sygnale zderzyła się na skrzyżowaniu. Duże utrudnienia w ruchu w centrum

Zderzenie karetki pogotowia z samochodem na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Sowińskiego
Zderzenie karetki pogotowia z samochodem na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Sowińskiego | fot. czytelniczka Katarzyna

Na duże utrudnienia w ruchu natrafią kierowcy w rejonie skrzyżowania Al. Racławickich i ul. Sowińskiego, gdzie doszło do zderzenia karetki z samochodem osobowym.

Wypadek na Al. Racławickich

Do zdarzenia doszło we wtorek (22.03) około godz. 7.30 na Al. Racławickich w Lublinie. Z przekazanych nam informacji wynika, że na skrzyżowaniu z ul. Sowińskiego doszło do zderzenia karetki jadącej na sygnale z samochodem osobowym marki Volkswagen. W miejscu zdarzenia występują poważne utrudnienia w ruchu.

Z przekazanych informacji przez policję wynika, że w wyniku zderzenia pojazdów nikt nie został ranny, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy jadący Al. Racławickimi w kierunku centrum, skręcają w ul. Sowińskiego, by ominąć utrudnienia. Wkrótce podamy szczegóły.

Zderzenie karetki pogotowia z samochodem na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Sowińskiego
Zderzenie karetki pogotowia z samochodem na skrzyżowaniu Al. Racławickich i ul. Sowińskiego | fot. czytelniczka Kamila

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.