Kajakarze przewrócili się na Zalewie Zemborzyckim. Dostali po mandacie, bo byli po spożyciu alkoholu

Zalew Zemborzycki
Zalew Zemborzycki | fot. Dominik Wąsik

Na Zalewie Zemborzyckim przewrócił się kajak i do wody wpadło dwóch kajakarzy. Okazało się, że mężczyźni byli po spożyciu alkoholu i ta przygoda zakończyła się dla nich mandatami.

Kajakarze wpadli do Zalewu Zemborzyckiego

Picie alkoholu połączone z korzystaniem ze sprzętów pływających to jeden z najgłupszych pomysłów, na jaki można wpaść. Przekonali się o tym dwaj mężczyźni, którzy pływali po Zalewie Zemborzyckim. Kajak wypożyczony przez dwóch z nich się wywrócił i zatonął. Płynący nim mężczyźni wpadli do wody.

Na pomoc wezwano zespół ratownictwa medycznego i policjantów z posterunku wodnego. Na szczęście kajakarze mieli na sobie kapoki i nic im się nie stało. Okazało się jednak, że obydwaj byli w stanie po spożyciu alkoholu i za nieodpowiedzialne zachowanie zostali ukarani mandatami karnymi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.