Już w ten weekend odbędzie się III Piknik Cane Corso

III Piknik Cane Corso w Lublinie
III Piknik Cane Corso w Lublinie | materiały organizatora

W sobotę i niedzielę od godziny 12:00 zapraszamy Was do RADOŚCI, przy ul. Bernardyńskiej 15, gdzie na żywo będziecie mogli podziwiać te majestatyczne psy, uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i konkursach.

Piknik Cane Corso w Lublinie

Piknik jest organizowany już po raz trzeci. Poprzednie edycje przyciągnęły gości z całej Polski. Jest to spotkanie nie tylko dla właścicieli psów rasy Cane Corso Italiano, ale także jej miłośników i hodowców.

Podczas pikniku odbywają się szkolenia, warsztaty i konkursy. W tym roku będzie to warsztat na temat pracy nad emocjami psa i sposobami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Poprowadzi go zoopsycholog Sabina Złotorowicz z Dognity Center.

Dodatkowo organizatorka pikniku przygotowała szkolenie z zakresu diety B.A.R.F., które przeprowadzą Ewa Salwerowicz-Skoczylas i Jagoda Fedyniak z popularnej na Facebooku grupy Barfne Korepetycje.

Cane d'Oro
Materiały organizatora

W niedzielę zespół laboratorium Laboklin, specjalizującego się w testach genetycznych, opowie o tym, co niosą geny a także przybliży specyfikę badań i chorób o podłożu genetycznym. Atrakcją będzie degustacja wina z Winnicy Zagardle, której właściciele tak bardzo kochają swojego psa tej rasy, że grafikę przedstawiającą głowę Cane Corso umieścili w logo swoich win.

Nie zabraknie pozytywnych emocji, bo podczas tego wydarzenia goście wybiorą najpiękniejszego psa pikniku. W sobotę w planie jest ognisko, które stworzy miłą atmosferę do rozmów nie tylko o Cane Corso. W cenie biletu jest wyżywienie oraz udział we wszystkich punktach planu wydarzenia.

Jeśli masz swoje własne Cane Corso lub marzysz, by stać się jego właścicielem to po prostu musisz tam być! Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/529807168133703/

Harmonogram pikniku

SOBOTA:

11:00-11:55 rejestracja Uczestników (proszę pamiętać o aktualnym szczepieniu psów oraz dowodzie osobistym)
12:00-13:30 Warsztaty Dognity Center
13:30-14:00 Przerwa obiadowa: serwujemy burgery w wersji mięsnej lub vege oraz piwo Perła (w cenie biletu)
14:00-16:00 Szkolenie „Odczaruj B.A.R.F.”
16:00-18:00 Panele dyskusyjne z Sabiną Złotorowicz, Ewą Salwerowicz-Skoczylas i Jagodą Fedyniak
18:00-22:00 Ognisko z kiełbaskami (w cenie biletu)

NIEDZIELA:

12:00-12:30 „Co niosą geny?” – prelekcja Laboklin o badaniach genetycznych
13:00 Przerwa obiadowa -serwujemy burgery w wersji mięsnej oraz vege (w cenie biletu)
14:00 Konkurs z nagrodami „Najpiękniejsza głowa III Pikniku” – wybiera Publiczność

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.