Premiera książki Marcina Wrońskiego – „Gliny z innej gliny”

Książka "Gliny z innej gliny" Marcina Wrońskiego | fot. nadesłane

Gliny z innej gliny, bo tak nazywa się dziesiąty i ostatni tom retro kryminału poświęcony komisarzowi Maciejewskiemu. Premiera książki już dzisiaj (6 czerwca).

Marcin Wroński zaprosił do udziału w tym przedsięwzięciu Ryszarda Ćwirleja, Roberta Ostaszewskiego i Andrzeja Pilipiuka, których opowiadania z Zygą Maciejewskim są prawdziwą ozdobą zbioru i wzruszającym, literackim podziękowaniem dla sławnego kolegi po piórze.

Opis tomu

Jak zapowiadał po opublikowaniu Czasu Herkulesów, dziewiątej i ostatniej powieści z Zygą Maciejewskim, Marcin Wroński pomysłowo i ciekawie zamyka swój kryminalny cykl retro. Na pożegnanie w tomie Gliny z innej gliny zbiera opowiadania i prozy, których bohaterem jest niepokorny komisarz oraz Lublin od lat 20. do 80. XX wieku. A nawet w XXI wieku! To wyborna lektura dla miłośników serii z Maciejewskim oraz wielbicieli kryminalnych historii.

Poprzednie tomy serii o Maciejewskim to: Morderstwo pod cenzurąKino VenusA na imię jej będzie AnielaSkrzydlata trumnaPogrom w przyszły wtorekHaitiKwestja krwiPortret wisielca oraz Czas Herkulesów.

Materiały promocyjne

Fragmentów książki możecie również posłuchać w interpretacji Przemysława Sadowskiego na materiale poniżej.

Spotkanie

Premierze towarzyszyć będzie również spotkanie, które odbędzie się również 6 czerwca w warszawskim Worku Kości (ul. Bagatela 10) o 19.00.

Książkę możecie kupić w salonach Empiku.

Konkurs

Dla naszych Czytelników będziemy mieli premierowe książki ostatniej części przygód komisarza Maciejewskiego. Szczegóły już wkrótce!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.