Juwenalia 2019 w Lublinie. Sprawdź, kto wystąpi [PROGRAM]

Samorząd studentów Politechniki Lubelskiej ogłosił program tegorocznych Juwenaliów. Wśród artystów są m.in. Quebonafide, Enej, Paluch czy O.S.T.R. Zobacz, kto jeszcze wystąpi!

Tegoroczne Lubelskie Dni Kultury Studenckiej rozpoczną się od koncertów organizowanych przez studentów Politechniki Lubelskiej. Juwenalia 2019 odbędą się w dniach 8-11 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Tradycyjnie przed rozpoczęciem koncertów przez miasto przejdzie korowód studencki, w którym wezmą udział wszystkie uczelnie organizujące swoje imprezy w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Przed rozpoczęciem samego korowodu studenci odbiorą od przedstawicieli władz Lublina symboliczne klucze do bram miasta.

„Korowód ruszy z Placu Litewskiego. Następnie przejdzie Krakowskim Przedmieściem, al. Racławickimi, ul. Sowińskiego, ul. Głęboką, ul. Nadbystrzycką i ul. Wapienną, gdzie wkroczymy na tereny zielone Politechniki Lubelskiej, na których rozpoczną się koncerty” – mówi Tomasz Pieńkosz, przewodniczący Samorządu Studenckiego Politechniki Lubelskiej.

Czytaj: Korowód studencki 2019 w Lublinie. Sprawdź trasę i motyw przewodni

Motywem przewodnim tegorocznego korowodu studenckiego będą superbohaterowie. – „Zapraszamy wszystkich uczestników korowodu do przebrania się i uruchomienia wyobraźni. Nasi fotoreporterzy będą nagradzać drobnymi upominkami najlepsze przebrania” – dodaje Tomasz Pieńkosz.

Juwenalia Politechniki Lubelskiej to nie tylko koncerty. W ramach wydarzenia odbędą się też imprezy towarzyszące m.in. Przegląd Kapel Studenckich, Jeden z Polibudy, Wielkie Grillowanie, Cały Dzień Sportu, Igrzyska Piwne oraz kurs samoobrony i zumby dla kobiet.

Organizatorzy ogłosili artystów, którzy wystąpią na tegorocznych Juwenaliach | fot. Dominik Wąsik

Juwenalia 2019 w Lublinie – PROGRAM KONCERTÓW

Środa – 8 maja 2019

+ TYMEK
+ ENEJ
+ HAPPYSAD

Czwartek – 9 maja 2019

+ PLANBE
+ GUZIOR
+ KĘKĘ
+ QUEBONAFIDE

Piątek – 10 maja 2019

+ 2. MIEJSCE PRZEGLĄDU KAPEL STUDENCKICH
+ ANIA DĄBROWSKA
+ O.S.T.R
+ PALUCH

Sobota – 11 maja 2019

+ 1. MIEJSCE PRZEGLĄDU KAPEL STUDENCKICH
+ 6BM
+ ORGANEK
+ KULT

>>> KLIKNIJ TUTAJ I SPRAWDŹ GODZINOWY ROZKŁAD KONCERTÓW

Juwenalia 2019 w Lublinie PROGRAM | materiały prasowe

Przeczytaj także:

>Feliniada WSEIada 2019 w Lublinie. Sprawdź, kto wystąpi [PROGRAM]

>Kozienalia i Medykalia z WySPĄ i WSSP 2019. Sprawdź, kto wystąpi [PROGRAM]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.