Juwenalia 2017 w Lublinie. Organizatorzy ujawniają kolejnych artystów

Znamy kolejnych artystów Juwenaliów 2017 w Lublinie. Od 10 do 13 maja na Terenach Zielonych Politechniki Lubelskiej wystąpią m.in. East West Rockers czy Miuosh.

 

Tegoroczne Juwenalia organizowane są przez cztery samorządy studenckie: Politechniki Lubelskiej, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. Impreza odbędzie się w dniach 10-13 maja na Terenach Zielonych PL.

 

Pierwszym potwierdzonym artystą będzie Miuosh, który wystąpi na scenie już 10 maja. To raper i producent muzyczny pochodzący z Katowic. Posiadacz trzech złotych płyt i dwóch platynowych. 12 maja wystąpią panowie z East West Rockers. To polski zespół i sound system grający muzykę raggamuffin.

 

Cały „rozkład” koncertów organizatorzy ujawnią podczas specjalnej konferencji prasowej, która ma się odbyć w przyszłym tygodniu.

 

Z informacji jakie udało nam się zdobyć na Juwenaliach również ma wystąpić zespół Akcent oraz Enej. Czytaj więcej: Juwenalia 2017 w Lublinie. Znamy pierwszych artystówWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.