Juwenalia 2017 w Lublinie. Znamy pierwszych artystów

Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent

Do rozpoczęcia Dni Kultury Studenckiej zostało niewiele czasu, ale nie wszyscy jeszcze zaprezentowali swoje programy. Znamy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas Juwenaliów w Lublinie.

 

Tegoroczne Juwenalia, Feliniada i KULturalia będą trwać od 10 do 20 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Organizatorzy imprez nie ujawnili jeszcze programów imprez, ale w sieci można już wyszukać pierwszych artystów, którzy potwierdzili swoją obecność.

 

I takim oto sposobem pierwszym zespołem jest Akcent, który zagra już 10 maja na Juwenaliach. Z informacji jakie udało nam się jeszcze uzyskać, również ma wystąpić Enej, który najprawdopodobniej miałby zagrać 12 maja. Wkrótce więcej informacji.

 

Czytaj także: Medykalia 2017 w Lublinie. Na scenie wystąpią m.in. Peja, Trzech Króli czy Strachy na Lachy6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie mówcie nikomu, ale na finał będzie Dio supportowany przez Nirvanę. Pierwzego dni będzie SKRILEX, a drugiego Niemen….

  2. „POTWIERDZONYM ZESPOŁEM” chyba pani z kiosku naprzeciwko wam to potwierdziła

  3. W okolicach politechniki nie da się mieszkać gdy trwają te miejskie dni studenckiego alkoholizmu. Ulica Wapienna tonie w butelkach i smieciach jeszcze bardziej niż zwykle. :/

    1. Współczuje w zeszłym roku tą chałturę to i na al. warszawskiej było słychać pomimo ciszy nocnej nikt z tym nic nie zrobił