Juwenalia 2016 w Lublinie. Od środy studenci zawładną miastem. Zobacz, kto wystąpi [PROGRAM]

Juwenalia 2016 w Lublinie. Od środy studenci zawładną miastem. Zobacz, kto wystąpi [PROGRAM] - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina
ⓒ Konrad Dzyr

Od dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się pierwsze koncerty w ramach Dni Kultury Studenckiej. Z tej okazji na zielonych terenach Politechniki Lubelskiej zagrają dla nas m.in. Enej, Sobota, Luxtorpeda czy zespół Akcent.

Przed lubelskimi studentami jedenaście dni koncertów. Czas na Juwenalia. Od dziś do 22 maja miastem będą bawić się i rządzić studenci. Wszystko za sprawą rozpoczynających się Dni Kultury Studenckiej.

Tak jak to było w ubiegłym roku tak i tegoroczna impreza to współpraca trzech lubelskich uczelni Politechnika Lubelska, Uniwersytet Przyrodniczy i KUL imprezy Juwenalia-Feliniada-KULturalia. Koncerty główne odbędą się na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

juwenalia

Program Juwenalia 2016 Lublin

Środa 4 maja

Junior Stress, Sobota, Enej oraz zespół Akcent.

Czwartek 5 maja

Akurat, Dżem oraz LemON.

Piątek 6 maja

TaLLiB, Luxtorpeda Happysad oraz Grubson.

Sobota 7 maja

Lili, Jorguss, Solaris, Megustar, Czadoman oraz zespół Boys.

Niedziela 8 maja

Natalia Nykiel, Big Cyc oraz Ira.

Korowód Studencki w Lublinie 2016. Przez miasto przejdą studenci [TRASA]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.