Korowód Studencki w Lublinie 2016. Przez miasto przejdą studenci [TRASA]

Zdjęcie z fanpage Lubelskie Dni Kultury Studenckiej

Tradycją przed rozpoczęciem Dni Kultury Studenckiej jest odebranie symbolicznych kluczy do miasta przez studentów od prezydenta Krzysztofa Żuka. Następnie czas na kolorowy korowód, który przejdzie przez ulice Lublina.

O godzinie 17:40 pod ratuszem zgodnie z tradycją zostaną odebrane z rąk prezydenta miasta, Krzysztofa Żuka symboliczne klucze do miasta. Przyjdzie tu tylko część studentów.

Nie z placu Litewskiego, jak chcieli studenci, a spod Centrum Spotkania Kultur wyruszy korowód studencki. Władze miasta podjęły taką decyzję ze względu na przebudowę placu, na którym nie zmieściliby się wszyscy imprezowicze.

Około godziny 18:00 platformy wraz ze studentami ruszą ulicami miasta. Studenci przejdą przez Al. Racławickie, ul. Sowińskiego, Głęboką i Nadbystrzycką, aż na tereny zielone Politechniki Lubelskiej. Hasłem tegorocznego przemarszu jest ,,Welcome to the jungle”, czyli witajcie w dżungli.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.