Jubileuszowy koncert Bajmu na placu Zamkowym w Lublinie

Koncert zespołu BAJM na placu Zamkowym w Lublinie | MATERIAŁY PRASOWE

Już w piątek na placu Zamkowym odbędzie się koncert Bajm, który będzie podsumowaniem 40-letniej działalności zespołu. Wstęp na koncert jest darmowy.

Jubileuszowy koncert zespołu BAJM odbędzie się w ramach lubelskich obchodów Dnia Solidarności i Wolności – 31 sierpnia o godz. 20.00. Wydarzenie ma się odbyć na placu Zamkowym, a dokładnie przy ul. Grodzkiej 36 a, gdzie Beata Kozidrak mieszkała przez wiele lat. Tam też stanie specjalnie zaprojektowana scena.

Na scenie pojawią się muzycy, którzy w ciągu 40 lat grali w zespole. Dodatkowo koncert wzbogaci udział kwartetu smyczkowego i sekcji dętej. Całości dopełni multimedialna scenografia. – Nie będziemy grali nic nowego. Ułożymy przekrojowy repertuar złożony z samych przebojów, które znacie i słyszeliście wielokrotnie – zapowiada Andrzej Pietras, menadżer zespołu.

KONCERT BAJM NA PLACU ZAMKOWYM

Nie zabraknie przebojów zespołu takich jak „Płynie w nas gorąca krew”, Dwa serca, dwa światy”, „Biała armia”, „Ta sama chwila” czy „Myśli i słowa”. Koncert będzie pierwszym, na jakim Beata Kozidrak z zespołem zaprezentują swój nowy, dwupłytowy album podsumowujący 40 lat działalności.

Podczas koncertu na wiernych fanów będzie czekało 400 egzemplarzy płyt podpisanych przez Beatę Kozidrak. Koncert potrwa około dwóch godzin. W czasie wydarzenia na placu Zamkowym zostaną przygotowane specjalne strefy zabaw i animacji dla dzieci.

Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj także: Dodatkowa komunikacja po koncercie zespołu Bajm


Pomóż Mateuszowi dotrzeć na koncert zespołu BAJM

– „Dzień dobry. Nazywam się Mateusz i pochodzę z Lublina. Mam wrodzoną wadę wzroku, wynikającą z uszkodzenia nerwu wzrokowego. Niedowidzenie przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu m.in. podróżowaniu po naszym mieście.

Jestem wielkim fanem Pani Beaty Kozidrak i chciałbym wybrać się na jej koncert. Niestety, nie jest to możliwe bez osoby, która pomogłaby mi dostać się z mojego mieszkania na koncert i po zakończonym koncercie spowrotem do domu.”

– napisał do naszej redakcji czytelnik Mateusz.

Osoba, która podjęłaby się pomocy będzie musiała przyjść po Mateusza do jego mieszkania zlokalizowanego na Kalinowszczyźnie. Następnie wraz z Mateuszem będzie musiała pójść na przystanek MPK i tam przy pomocy komunikacji miejskiej dotrzeć na Plac Zamkowy, gdzie odbędzie się koncert.

Taka osoba nie ponosi kosztów związanych z podróżami autobusami i trolejbusami, ponieważ jest opiekunem Mateusza, a ten posiada odpowiednie zaświadczenie. Koncert ma potrwać ok. 2 godziny. Po zakończonych zajęciach Mateuszowi trzeba pomóc bezpiecznie dotrzeć do mieszkania.

Osoby zainteresowane pomocą proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 511 528 595. Mateusz osobiście udzieli szczegółów.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.