Jesteś kierowcą? ODTJ zaprasza na darmowe szkolenie na torze jazdy. Wystarczy spełnić jeden warunek

Mercedes na torze ODTJ
Mercedes na torze ODTJ | fot. ODTJ Lublin

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie zaprasza wszystkich chętnych kierowców na bezpłatne szkolenia na torze jazdy pod okiem instruktorów techniki jazdy. Wystarczy spełnić jeden warunek.

Dzień otwarty ODTJ 2024

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie zaprasza w piątek 10 maja na dzień otwarty. Tego dnia każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnego szkolenia na torze jazdy pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy. Warunek jest jeden. Trzeba przyjechać swoim samochodem.

W programie wydarzenia zaplanowano m.in. jazdę samochodem po płycie poślizgowej, jazdę samochodem z trolejami, testy teoretyczne na prawo jazdy, symulatory: czasu reakcji kierowcy, poduszki powietrznej, zderzenia, dachowania, oraz alkogole, narkogogle, sengogle i blazepod.

Wydarzenia związane z dniem otwartym w godz. 10-14. W godz. 16-19 na terenie ODTJ przy ul. Grygowej odbędzie się V Rajd Ziemi Lubelskiej – II Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.