Jesienią ulicami Kraśnika przejdzie pierwszy Marsz Równości. Poznaliśmy dokładną datę

tęczowa flaga lgbt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Damian Gerhand

Jesienią ulicami Kraśnika przejdzie pierwszy Marsz Równości. Organizatorem przemarszu jest warszawskie stowarzyszenie HEJT STOP. Do Urzędu Miasta Kraśnik wpłynęło zgłoszenie dotyczące zgromadzenia.

Marsz Równości w Kraśniku

Pierwszy Marsz Równości w Kraśniku zaplanowano na 23 października. Organizatorem wydarzenia jest warszawskie stowarzyszenie HEJT STOP, które złożyło dzisiaj w Urzędzie Miasta Kraśnik zgłoszenie dotyczące planowanego zgromadzenia.

„Trasa jest nadal w konsultacjach, jednak nie wykluczam, że będzie kilkakrotnie zmieniana, z uwagi na bezpieczeństwo. Planowo spodziewamy się ok. 300 uczestników” – poinformowały Sabina Bobin i Agnieszka Moskwa ze stowarzyszenia HEJT STOP.

Przypomnijmy, że w tym roku również w Lublinie planowany jest przemarsz uczestników III Marszu Równości. O tym informowaliśmy już w czerwcu. Szczegóły: Marsz Równości 2021 w Lublinie. Organizatorzy: „Nie powstrzymacie nas”

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że będzie on dobrze odebrany! Pozdrawiam

  2. Dotarła do nas informacja o planowanym Marszu Równości w Kraśniku. W pierwszej chwili ucieszyła nas ona, jednocześnie musimy zauważyć, że nie znamy i nie mamy żadnych relacji z osobami wypowiadającymi się w imieniu „Stowarzyszenia Hejt Stop z Warszawy”. Nie możemy więc odpowiadać za działania osób podających się za organizatorów tego wydarzenia. Wszystkim, którzy naprawdę chcą organizować takie wydarzenia w swoich miejscach kibicujemy i życzymy wytrwałości. Osób będących organizatorami Marszu Równości w Kraśniku nie znamy i nie możemy odpowiadać za ich działania – mamy nadzieję, że ich intencje są szczere