Marsz Równości 2021 w Lublinie. Organizatorzy: „Nie powstrzymacie nas”

Bartosz Staszewski - organizator Marszu Równości w Lublinie
Bartosz Staszewski - organizator Marszu Równości w Lublinie | fot. Damian Gerhand

To już oficjalna informacja. III Marsz Równości w Lublinie odbędzie się w tym roku. Jego organizatorzy nie zdradzają na razie daty, ale ostrzegają, że nikt ich nie powstrzyma.

Marsz Równości 2021 w Lublinie: KIEDY?

„Miło nam poinformować, że w tym roku odbędzie się III Marsz Równości w Lublinie. Data ze względów bezpieczeństwa utrzymywana jest w tajemnicy. Nie powstrzymacie nas” – napisali na twitterze organizatorzy Marszu Równości w Lublinie.

„Podczas tegorocznego marszu liczymy na obecność delegacji ambasad różnych krajów – poza tym, że będą naszymi gośćmi, wpłyną też na bezpieczeństwo zgromadzenia” – informują organizatorzy.

Przypomnijmy, że w 2020 roku ze względu na obostrzenia nie zdecydowano się na organizację wydarzenia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech zrobi taki marsz w Arabii albo u siebie w Szwecji w strefach arabskich . Ciekawe czy długo pożyje. Opłacany przez LGBTślimakiiinnezwierzakiitd. Polska będzie zawsze normalna i ten niecały procent tego nie zmieni.