Jechała z otwartymi tylnymi drzwiami. Była pewna, że zepsuło jej się lusterko, bo nic nie widziała do tyłu

fiat panda zatrzymany z otwartymi drzwiami
Zatrzymany Fiat Panda | KMP Puławy

Wczoraj (24.07.2023) podczas patrolu na terenie gminy Puławy funkcjonariusze puławskiej drogówki natknęli się na niecodzienny widok. W Górze Puławskiej zauważyli Fiata Panda, jadącego z otwartymi drzwiami.

Roztargnienie i niebezpieczeństwo dla innych uczestników

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że samochodem kierowała 71-latka z powiatu puławskiego. Kobieta była bardzo zaskoczona tym, że jechała samochodem, mając otwarte drzwi. Dzięki interwencji funkcjonariuszy wyjaśniła się sprawa zepsutego lusterka. Jak bowiem przyznała, w trakcie jazdy zastanawiała się, dlaczego w lewym zewnętrznym lusterku przez cały czas widzi drzwi…

Mandat i punkty karne za otwarte drzwi

Za popełnione wykroczenie 71-latka została ukarana mandatem karnym, a na jej konto wpłynęło 15 punktów karnych. Pośpiech i brak uwagi, słono kosztował w tym wypadku kierowcę Fiata Panda.

Jak myślisz, czy funkcjonariusze nie przesadzili z ilością punktów w tym wypadku? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Dajcie znać anonimowo, co sądzicie o tej akcji w komentarzach.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Bardzo dobrze dla debili jak najwyzsze. Jak można niezorentować się że mną drzwi otwarte. Szum i wiatr to skąd jej zdaniem był? Skoro takich rzeczy nie ogarnia to nie powinna mieć prawa jazdy