Jechał ponad 120 km/h po al. Solidarności. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące

68 161305 g
Kierowca peugeota jechał ponad 120 km/h po al. Solidarności | fot. KMP Lublin

Tylko podczas minionego weekendu policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali dwanaście praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Tylko przez ostatni weekend policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali 12 praw jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.

Niechlubnym rekordzistą okazał się być 57-letni kierowca peugeota, który jechał z prędkością ponad 120 km/h po al. Solidarności w kierunku centrum Lublina (teren zabudowany – przyp. red.).

Policjanci za popełnione wykroczenia naliczyli mu 10 punktów karnych. Dodatkowo mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 złotych. Stracił też prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tam jest do 70, mógł zabrać troszkę nogi z gazu 2km/h i dalej miałby prawko

  2. Jeśli chodzi o ten wiadukt to tam jest 70, był blisko… Oczywiście nie pochwalam, ale sam jeżdżę tam szybciej niż 70.

  3. fjfjfj, być może jechał 118 km/h, ale policjanci przyhamowali w trakcie pomiaru celowo i cyk po prawku.