Jechał pociągiem, nie pamięta, kim jest. Czy to zaginiony w 2018 r. mieszkaniec Krasnegostawu?

Policjanci z Elbląga opublikowali zdjęcie mężczyzny, który nie pamięta jak się nazywa
Policjanci z Elbląga opublikowali zdjęcie mężczyzny, który nie pamięta jak się nazywa | fot. KMP Elbląg

Policjanci z Elbląga opublikowali dziś zdjęcie mężczyzny, który podróżował pociągiem relacji Warszawa-Gdynia i nie pamiętał, kim jest. Czy to zaginiony w 2018 r. mieszkaniec Krasnegostawu.

Tajemniczy pasażer pociągu relacji Warszawa-Gdynia

Policja próbuje ustalić personalia mężczyzny, który w poniedziałek (16.08) jechał pociągiem z Warszawy do Gdyni. Jechał on bez biletu, nie miał przy sobie dokumentów i nie potrafił wyjaśnić, skąd jest i jak się nazywa. Mężczyzna został zatrzymany przez policję do ustalenia tożsamości.

Rysopis mężczyzny: Wiek około 30-35 lat, wzrost około 170 cm, normalnej budowy ciała, włosy krótko obcięte koloru czarnego, na twarzy krótki zarost, ubrany w białą koszulkę polo z napisem „Adidas”, czarne spodnie dresowe z białymi paskami i napisem „Adidas”, czarne buty, na sobie miał również czarny plecak z napisem „VANS OF THE WALL”.

Internauci twierdzą, że rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, o czym poinformowali policjantów z Elbląga. Ich zdaniem jest to prawdopodobnie zaginiony Artur Chodor z Krasnegostawu. Mężczyzna pod koniec czerwca 2018 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i ślad po nim zaginął. Do dnia dzisiejszego nie udało się go odnaleźć.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu potwierdził nam, że otrzymali dziś informacje, że tajemniczym pasażer może być poszukiwany od 2018 roku Artur Chodor z Krasnegostawu, lecz zaprzecza, by to był właśnie on.

Zdjęcie tajemniczego pasażera
Zdjęcie zaginionego w 2018 r. Artura Chodora z Krasnegostawu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Podobny, ale coś tu nie pasuje. Z opisu Chodora wzrost 180 cm i 100 kg wagi. Ten człowiek 170 cm i 80 kg.