Jechał BMW po al. Solidarności 155 km/h. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu

Estakada na alei Solidarności w Lublinie
Estakada na alei Solidarności w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Mieszkaniec powiatu lubelskiego jadąc BMW po al. Solidarności poruszał się z prędkością 155 km/h. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu, sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na alei Solidarności w Lublinie. Policjanci z lubelskiej grupy „Speed” podczas patrolu ujawnili czterech kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Wśród zatrzymanych znalazł się 27-letni kierowca bmw. Mężczyzna na al. Solidarności w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h pędził z prędkością 155 km/h. Mężczyzna podczas kontroli odmówił przyjęcia mandatu i jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Mieszkaniec powiatu lubelskiego musi liczyć się z wysoką grzywną, utratą prawa jazdy na 3 miesiące oraz 10 punktami.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.