Jarosław Kaczyński na billboardach „Ja jestem zagrożeniem”. Kampania KO również w Lublinie

Billboard z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego „Ja jestem zagrożeniem” przy ul. Walecznych w Lublinie
Billboard z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego „Ja jestem zagrożeniem” przy ul. Walecznych w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wybory do Sejmu i Senatu 2023. Billboardy ze zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego i napisem „Ja jestem zagrożeniem” pojawiły się również przy lubelskich ulicach. To element kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

Kaczyński „Ja jestem zagrożeniem”

Billboardy pojawiły się w kilku miejscach Lublina, m.in. obok II Komisariatu Policji przy ul. Walecznych. Stanęły także w innych miastach w Polsce.

Na wielkich planszach widnieje zdjęcie połowy twarzy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, a obok napis „Ja jestem zagrożeniem” – umieszczono to na czarnym tle. Widnieje też podpis, że to materiał wyborczy Koalicji Obywatelskiej.

Wygląda na to, że akcje billboardowe wymierzone w polityków walczących o głosy w wyborach do Sejmu i Senatu będą z nami obecne aż do końca 13 października, kiedy to rozpocznie się cisza wyborcza. Jak widać – w walce o władzę „wszystkie chwyty są dozwolone”.

Zdjęcia billboardów wraz ze wskazaną lokalizacją możecie wysyłać na maila redakcja @ spottedlublin.pl.

Zobacz także: Nawet 800 zł za dzień pracy. Masz czas na zgłoszenie do 15 września

Przemawia do was taka forma działania? Czekamy na wasze opinie w komentarzu poniżej – anonimowo.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nie jest walka o władzę i to nie są chwyty. To jest uświadamianie ludziom rzeczywistości.