Jak przygotować samochód do podróży?

qinghai 1752259 960 720

Bagażniki dachowe

Wszelkie bagażniki dachowe, czy uchwyty rowerowe należy dokładnie sprawdzić. Zarówno to, jak są one przymocowane do samochodu, ale również to jak są do nich zamocowane przewożone rzeczy. Warto również sprawdzać jakość mocowań podczas przerw, aby mieć pewność, że wszystko uda się bezpiecznie dowieźć do celu podróży.

 

Wyposażenie samochodu

Na wszelki wypadek należy upewnić się czy auto ma na wyposażeniu trójkąt odblaskowy, apteczkę oraz gaśnicę. Wszyscy chcieliby osiągnąć cel podróży bez przykrych niespodzianek, ale kiedy takie się zdarzą lepiej być zabezpieczonym. Sprawdźmy również stan koła zapasowego oraz zestawu naprawczego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.