Internauci #MuremZaOwsiakiem. Chcą powrotu Jurka Owsiaka na stanowisko szefa WOŚP

Zdjęcie ilustracyjne | archiwum prywatne Jurka Owsiaka
PARTNER SERWISU

„Jedno serce zgasło. Drugie zrezygnowało. Milionom pękło na pół.” lub „Do końca świata i jeden dzień dłużej!” – takich sformułowań używają internauci, którzy nie zgadzają się z decyzją Owsiaka.

„Jurek, nie możesz rezygnować z zarządzania swoim dziełem. Tragedia śmierci Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza nie ma nic wspólnego z finałem, świętem dobra. Jurek, jesteś nam potrzebny” – napisała na Twitterze Janina Ochojska, prezes Polskiej Akcji Humanitarnej.

Internauci nie pozostali obojętni wobec decyzji Jerzego Owsiaka z rezygnacji funkcji prezesa fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na Twitterze i Facebooku pojawił się specjalne hashtagi #MuremZaOwsiakiem i #JurekZostań.

„Mimo, że nigdy jako dziecko nie potrzebowałem sprzętu WOŚP, zostałem nauczony, że należy pomagać każdemu, kto tego potrzebuje. Nasz bohater potrzebuje jej teraz najbardziej. Dlatego teraz, stoję #MuremZaOwsiakiem” – napisał użytkownik @imxroch.

Głos zabrali również polscy celebryci.

Rezygnacja Owsiaka

„Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji i szefa zarządu” – powiedział podczas poniedziałkowej konferencji Jurek Owsiak.

Jak tłumaczył, jego decyzja jest spowodowana tym, że za śmierć prezydenta Gdańsk została oskarżona Fundacja oraz on sam.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.