Internauci „docenili” rząd. Jednej z ulic w Lublinie nadali imię Polskiego Ładu

Ulica Polskiego Ładu w Lublinie w Mapach Google
Ulica Polskiego Ładu w Lublinie w Mapach Google

Na niecodzienne znalezisko na Mapach Google natknął się jeden z internautów. Mężczyzna zauważył ulicę o niespotykanej nazwie. Dostrzegł, że jedna z ulic nosi na mapie imię „Polskiego Ładu”.

Gdzie jest ulica Polskiego Ładu?

Odkrycie dotyczy odnogi ul. Glinianej w Lublinie. Jest to droga dojazdowa dla mieszkańców osiedla. Ktoś nazwał ją imieniem „Polskiego Ładu”. Miejscy urzędnicy zapewniają, że zmiana nazwy ulicy nie wyszła z ich inicjatywy. Skąd więc wzięła się ulica „Polskiego Ładu”? Zmiany w Mapach Google dokonał ktoś najprawdopodobniej w ramach żartu.

Dalsza część tekstu pod zdjęciem

Ulica Polskiego Ładu w Lublinie w Mapach Google
Ulica Polskiego Ładu w Lublinie w Mapach Google

Mapy Google umożliwiają użytkownikom dokonywanie zmian i korekt konkretnych ulic. Oficjalnie Google ma weryfikować tego typu zgłoszenia. Okazuje się jednak, że tym razem administratorzy nie zweryfikowali podanych przez internautę informacji i zatwierdzili zmiany, które możemy wyszukać, wpisując w wyszukiwarkę map „Polskiego Ładu Lublin”.

To nie pierwsza taka sytuacja na Mapach Google w ostatnim czasie. Jeden z internautów odkrył w styczniu w Lublinie ulicę Inflacji Morawieckiego. Mapy Google od kilku lat wprowadzają w błąd Internautów informując, że w centrum Lublina znajduje się dzielnica o nazwie Deblin. Zobacz: Lublin ma nową dzielnicę? Pomyłka w Google Maps

Polski Ład to plan odbudowy polskiej gospodarki po pandemii. Według założeń rządu, ma zmniejszyć nierówności społeczne i stworzyć lepsze warunki do życia dla wszystkich obywateli. Plan opiera się na 5 fundamentach: niższych podatkach, wyższych nakładach na służbę zdrowia, własnych czterech kątach, wyższej emeryturze i nowych 500 tys. miejscach pracy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.