Instagram awaria – nie działa. „Nie można odświeżyć kanału”

Instagram nie działa - awaria
Instagram nie działa - awaria | fot. pixabay.com

Instagram awaria. Użytkownicy Instagrama mają problem z prawidłowym działaniem aplikacji. Wszystko przez awarię Instagrama. Występują problemy z zalogowaniem, niektórym wyskakuje komunikat „nie można odświeżyć kanału”.

Instagram awaria

Użytkownicy Instagrama informują o awarii aplikacji. Wielu użytkowników zgłasza problem z działaniem Instagrama na stronie downdetector.pl. Dzięki tej stronie możemy dowiedzieć się o wielkości problemu dotyczącego awarii Instagrama.

Instagram downdetector - awaria, nie działa
Instagram downdetector – awaria, nie działa | fot. downdetector.pl

Użytkownicy Instagrama w Polski zgłaszają różne problemy z działaniem aplikacji, w tym m.in. problem z zalogowaniem się do aplikacji, bo wyskakuje komunikat „Przepraszamy, wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem”.

Użytkownicy mają również problem z kodem SMS, który po prostu nie przychodzi. Problemy są również z aktualizacją samej aplikacji, bo po jej aktualizacji po prostu wywala aplikację, jak również występują problemy z ponownym zalogowaniem.

Częstym problemem jest także komunikat, który wyskakuje podczas próby odświeżenia Instagrama „Nie można odświeżyć kanału”. W tym przypadku musimy uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, aż Instagram usunie awarię.

Część użytkowników aplikacji Instagram ma również problem z otwieraniem przesłanych zdjęć lub filmów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.