Inauguracja XII edycji Lubelskich Dni Seniora

Lubelskie Dni Seniora w Lublinie
Lubelskie Dni Seniora 2024

W najbliższy poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18:00, w Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie odbędzie się uroczysta inauguracja XII edycji Lubelskich Dni Seniora. Symboliczne przekazanie klucza do bram miasta seniorkom i seniorom uświetni koncert „Sentymentalna podróż do przeszłości” w wykonaniu Niny Kodorskiej z zespołem.

Bogaty program aktywności

Tegoroczna edycja Lubelskich Dni Seniora, trwająca od 3 do 7 czerwca, oferuje ponad 120 różnorodnych aktywności skierowanych do najstarszych mieszkańców miasta. Program wydarzeń obejmuje m.in.:

  • Warsztaty artystyczne
  • Spotkania kulturalne
  • Wykłady i prelekcje
  • Zajęcia rekreacyjne

Pełen program wydarzeń można znaleźć na stronie seniorzy.lublin.eu.

Lubelskie Dni Seniora
Lubelskie Dni Seniora 2024

Dlaczego warto wziąć udział?

Lubelskie Dni Seniora to doskonała okazja do integracji, zdobywania nowych umiejętności i wspólnego spędzania czasu. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich seniorów do aktywnego udziału w wydarzeniach.

Lubelskie Dni Seniora
Harmonogram Lubelskie Dni Seniora

Jakie aktywności planujecie wybrać podczas Lubelskich Dni Seniora? Podzielcie się swoimi planami i opiniami w komentarzach lub udostępnijcie ten artykuł, aby zachęcić innych do udziału!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.