IMGW: Pogoda na Lany Poniedziałek 13.04.2020. Nadciągają burze z gradem i silnym wiatrem

burza błyskawica wyładowanie pogoda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pogoda na Lany Poniedziałek 2020. Śmigus-dyngus rozpocznie się dosyć pogodnie, ale z upływem dnia, będzie się pojawiało coraz więcej chmur. Po południu należy spodziewać się burz.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem, które wystąpią w Lany Poniedziałek 13.04.2020 na terenie województwa lubelskiego.

Śmigus-dyngus rozpocznie się dosyć pogodnie, ale z upływem dnia, będzie się pojawiało coraz więcej chmur. Po południu nie ominą nas opady, którym będą towarzyszyć burze z silnym wiatrem.

„Prognozuje się miejscami wystąpienie burz z opadami deszczu do 15 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h, możliwy również mały grad” – informuje Michał Pilecki z IMGW.

W poniedziałek w najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 17 st. Celsjusza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.