IKEA szuka pracowników w Lublinie. Ruszyła rekrutacja

IKEA szuka pracowników w Lublinie. Ruszyła rekrutacja - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Rozpoczęła się rekrutacja do pracy w IKEA Lublin. Docelowo 800 osób znajdzie pracę w nowym centrum handlowym.

Na terenie działki, gdzie znajdzie się galeria handlowa Ikea trwają aktualnie prace ziemne. Trwa przygotowywanie gruntu pod budowę centrum handlowego i sklepu Ikea. Część dróg dojazdowych jest już gotowych.

Docelowo w sklepie Ikea ma pracować około 250 osób. W całej galerii, która powstanie tuż przy sklepie, zatrudnionych ma być nawet 800 osób.

Rozpoczęła się rekrutacja do pracy w IKEI w Lublinie. Trwa rekrutacja do działów: zasobów ludzkich, marketingu i komunikacji, logistyki, obsługi klienta i sprzedaży. Wśród ofert są głównie specjaliści: administrator ds. personalnych, HR Specjalista i do spraw marketingu, oraz kierownicy do działów: obsługi kas, obsługi klienta, przepływu towaru i sprzedaży.

Firma w ofercie gwarantuje kilkutygodniowe szkolenie wprowadzające, program lojalnościowy, opiekę medyczną oraz karnety sportowe, dodatkowo jest także ubezpieczenie, prezenty i imprezy okolicznościowe.

Otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku.

AKTUALIZACJA

IKEA w Lublinie. Ruszyła rekrutacja pracowników. IKEA przyjmie 200 osób

Czytaj więcej

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Póki co jestem w media expert. kasa całkiem dobra jak na tę pracę, roboty sporo, ale ludzie w porządku. Może kiedyś przejdę do Ikei, ale póki co tu mi odpowiada, a podejrzewam że jest podobnie jeśli chodzi o kasę i trudnośc pracy.

  2. Właśnie myślałem o pracy w Media Expert, tyle ze na stałe i tak na rok. Elektroniką się interesuję, a wolę w naszej polskiej firmie niż dla zagranicznych. Stawki ponoć nienajgorsze jak na taką pracę.

  3. a orientuje sie ktos jakie pensje ? bo jak szwedzkie, to moze porzuce moje media expert 😀 chociaz Wam polecam, jak pytacie, nie narzekam na prace, ale moze akurat okaze sie, ze płaca w koronach o jak szwedom 😀 hehehe