IKEA w Lublinie. Ruszyła rekrutacja pracowników. IKEA przyjmie 200 osób

Rekrutacja do IKEA Lublin. Nowe miejsca pracy

IKEA w Lublinie rozpoczyna drugi etap rekrutacji do swojego sklepu. Tym razem zatrudnienie znajdzie ok. 200 osób. Rekrutacja potrwa do maja.

 

IKEA stawia na różnorodność i poszukuje osób z różnymi kompetencjami oraz doświadczeniem, w zależności od stanowiska. – Dla IKEA to ludzie są najważniejsi – to oni ją tworzą. Dlatego firma przykłada ogromną wagę do procesu rekrutacji – mówi Monika Kosińska, Dyrektor sklepu IKEA Lublin.

 

– Poszukujemy osób, które podzielają wartości stanowiące fundament naszej marki – osób, które są szczere, otwarte, które dobrze się czują w pracy zespołowej i dla których urządzanie wnętrz jest pasją. Bardzo ważne jest dla nas również, by osoby zainteresowane pracą w naszym sklepie, miały naturalną łatwość kontaktu z klientami, potrafiły aktywnie wchodzić z nimi w rozmowę i uważnie wsłuchiwać się w ich potrzeby – dodaje Kosińska.

 

Budowa sklepu IKEA Lublin przy al. Spółdzielczości pracy trwa od kilku miesięcy. Otwarcie sklepu zaplanowane jest na trzeci kwartał tego roku, a już teraz ruszył drugi etap rekrutacji, dzięki której zatrudnienie znajdzie ok. 200 osób.

 

Obecnie sklep poszukuje osób do działu sprzedaży i logistyki. Ogłoszenia o pracę będą pojawiać się na tej >stronie<. Wymagania odnośnie kandydatów będą stosowane w zależności od stanowiska, na jakie będzie prowadzona rekrutacja.

 

Aby rozpocząć starania o pracę w sklepie, trzeba przesłać list motywacyjny i życiorys (CV) za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego. Każdy z kandydatów otrzyma informację o wyniku postępowania.

 

Rekrutacja do lubelskiego sklepu prowadzona będzie w niecodziennym miejscu o nazwie „IKEA Spotkajmy się” przy ul. Krakowskie Przedmieście 55, na II piętrze. Specjalnie na ten cel przygotowano tam przestrzeń, która ma w jak największym stopniu zminimalizować poziom stresu u osób, które będą starały się o pracę.

 

Ile można zarobić?

Od 1 stycznia 2017 IKEA zwiększyła stawkę minimalną w sklepach do 20 zł brutto za godzinę. Ta podwyżka obejmuje oczywiście również pracowników IKEA Lublin.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.