IKEA Lublin. Ogromne zainteresowanie pracą. Ponad 2 tys. zgłoszeń

IKEA Centres w Lublinie wizualizacja e1471868649899

Ponad 80 chętnych na jedno miejsce w IKEA Lublin. Ogromne zainteresowanie najważniejszymi stanowiskami pracy w Ikei.

Pierwsze rekrutacje do sklepu Ikea Lublin rozpoczęły się na przełomie sierpnia i września. Pierwsze osoby na stanowiskach menadżerów już znalazły zatrudnienie.

Zainteresowanie pracą w lubelskim sklepie jest bardzo duże.

– Podania na dotychczasowe ogłoszenia złożyło ok. 2000 osób. Owa liczba dotyczy rekrutacji prowadzonej zewnętrznie – informuje Agatę Czachórską, Specjalistę ds. komunikacji korporacyjnej w IKEA Retail.

Wszystko to nam daje ponad 80 osób na jedno z 23 stanowisk menadżerskich. Rekrutacja na pozostałe stanowiska w sklepie ma się rozpocząć wkrótce.

– Rekrutację na stanowiska pozakierownicze rozpoczniemy na przełomie listopada i grudnia 2016 r. – dodaje Czachórska.

Aktualnie na działce przy al. Spółdzielczości Pracy trwają prace ziemne. Na 25 października zaplanowano wmurowanie kamienia węgielnego.

Wszystkie bieżące ogłoszenia pracy można znaleźć na stronie IKEA.pl/Lublin.

(fot. archiwum)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.