III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie. Zachwycające czworonogi opanują Targi Lublin

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Targach Lublin

To będzie nie lada gratka dla miłośników czworonogów! W weekend 14 i 15 grudnia 2019 w Targach Lublin odbędzie się III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 3 000 psów należących do 230 ras ze wszystkich 10 grup FCI. Zgłoszone czworonogi przyjadą do Lublina z 22 krajów. Ich zmagania oceniać będzie 17 sędziów, w tym 9 sędziów zagranicznych.

Na III Międzynarodowej Wystawie Pasów Rasowych zobaczymy m.in.: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne, oraz do towarzystwa.

Nie zabraknie ras nieuznanych przez FCI, takich jak: biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, catahoula leopard dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to również niepowtarzalna okazja obejrzenia wielu ras bardzo rzadko spotykanych w Polsce, takich jak: pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier.

Oprócz wystawy na zwiedzających czekają pokazy szkolenia i tresury psów, a także liczne stoiska z karmą i akcesoriami dla czworonogów. Odbędzie się również pierwszy i jedyny w Polsce pokaz wypasu owiec walliserskich, to oryginalnej urody owce o nieprawdopodobnie ciemnym kolorze skóry i wyjątkowo bujnej sierści.

Organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny Oddział w Lublinie.

III Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
14-15 grudnia 2019, godz. 10:00 – 17:00
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

Ceny biletów:

Bilet normalny 1-dniowy – 15 zł
Bilet normalny 2-dniowy* – 25 zł
Bilet ulgowy 1-dniowy – 10 zł
Bilet ulgowy 2-dniowy*– 15 zł
*Bilet 2-dniowy upoważnia do wejścia w sobotę i w niedzielę.
Parking na terenie zewnętrznym – 20 zł
Parking na terenie wewnętrznym Targów Lublin – 30 zł
Bilety online do nabycia na stronie: http://bit.ly/2XmCBfy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.