Ponad 2500 psów 220 ras w jednym miejscu. II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych już w ten weekend

II Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych na Targach Lublin | mat. prasowe

W weekend 15 i 16 grudnia Targi Lublin zapraszają wszystkich miłośników czworonogów na II Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. W ciągu dwóch dni wydarzenia w halach targowych zaprezentuje się ponad 2000 psów należących do ok. 150 ras ze wszystkich 10 grup FCI.

Na II Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych będzie można zobaczyć m.in.: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne, oraz do towarzystwa.

Nie zabraknie ras nieuznanych przez FCI, takich jak: biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, catahoula leopard dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski.

Będzie to również niepowtarzalna okazja obejrzenia wielu ras bardzo rzadko spotykanych w Polsce, takich jak: pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier.

Oprócz wystawy na zwiedzających czekają pokazy szkolenia i tresury psów, a także liczne stoiska z karmą i akcesoriami dla czworonogów. Organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny Oddział w Lublinie. Więcej na stronie www.wystawapsow.com

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15-16 grudnia 2018, godz. 10:00 – 17:00
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

Bilety do nabycia w kasach w dniu wydarzenia oraz online na www.kupbilecik.pl
Jednodniowe: 12 zł normalny / 8 zł ulgowy
Dwudniowe: 20 zł normalny / 15 zł ulgowy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.