Hulajnogi elektryczne będą jeździć po Lublinie także zimą

hulajnogi elektryczne blinkee city
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe

Operator hulajnóg elektrycznych firma blinkee.city potwierdza, że ich hulajnogi będą dostępne na ulicach Lublina również w okresie jesienno-zimowym. W przypadku trudnych warunków pogodowych, wypożyczanie hulajnóg może być okresowo blokowane.

Przypomnijmy, że w połowie października w naszym mieście wystartowała pierwsza wypożyczalnia elektrycznych hulajnóg. Za jej obsługę odpowiada firma blinkee.city, która na ulicach Lublina rozmieściła 100 hulajnóg elektrycznych, które można wypożyczać za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie. Czytaj więcej: Elektryczne hulajnogi na minuty w Lublinie. Ile to kosztuje? Jakie są zasady?

Hulajnogi elektryczne blinkee.city w Lublinie zimą

Oferta hulajnóg elektrycznych blinkee.city wśród Lublinian cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego nasze pojazdy pozostaną do dyspozycji użytkowników, póki warunki pogodowe na to pozwolą. W najbliższym czasie nie planujemy zakończenia sezonu na ekologiczne jednoślady w Lublinie” – mówi Pawła Maliszewskiego, współzałożyciela firmy blinkee.city.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.