Hulajnogi na minuty w Lublinie: Bolt, Hopp. Jak wypożyczyć, ile kosztują?

Hulajnogi elektryczne Bolt w Lublinie
Hulajnogi elektryczne Bolt w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Hulajnogi elektryczne na minuty są alternatywą dla rowerów miejskich i komunikacji miejskiej. Wiele osób zastanawia się jakie hulajnogi są w Lublinie. Z których hulajnóg na minuty można skorzystać w Lublinie? Sprawdzamy aktualną ofertę firm obecnych w Lublinie.

Hulajnogi w Lublinie. Jak wypożyczyć, ile kosztują?

W Lublinie działają zaledwie dwie firmy umożliwiające wynajem hulajnóg elektrycznych. Jedną z najbardziej popularnych jest oczywiście firma znana wcześniej z usługi pozwalającej na zamawianie przewozów, czyli Bolt. Kolejnymi hulajnogami, które można wynająć od kilku dni są hulajnogi elektryczne Hopp, które też działają w Lublinie.

Obecnie na terenie Lublina działają dwie firmy wypożyczające hulajnogi na minuty:

  • Bolt
  • Hopp

W Lublinie działały również hulajnogi elektryczne Blinkee (wcześniej oferująca też elektryczne skutery współdzielone), ale zostały wycofane. Z Lublina wycofały się też firmy Lime i VOLT scooters.

Cennik i koszt wynajęcia hulajnogi w Lublinie może być różny w każdej z firm więc najlepiej zainstalować konkretne aplikacje i samodzielnie porównać oferty, cenniki i koszty.

Hulajnogi Bolt Lublin – cennik

  • Opłata startowa (odblokowanie): 0 zł
  • Opłata za minutę jazdy: 0,80 zł
  • Pauza – 0,25 zł/min.
  • Rezerwacja: 0,25 zł/min. (do 10 minut)

Zobacz także: Minuta jazdy hulajnogami Bolt podrożała. W Lublinie pojawiła się nowa firma oferująca hulajnogi na minuty

Hulajnogi Hopp Lublin – cennik

  • Opłata startowa (odblokowanie): 1,99 zł
  • Opłata za minutę jazdy: 0,59 zł
  • Rezerwacja: 0 zł (do 15 minut)

Elektryczne hulajnogi w Lublinie. Zasady wypożyczenia

Aby wynająć hulajnogę na minuty Bolt lub Hopp należy pobrać na telefon dedykowane aplikacje: Bolt lub Hopp Scooters. Za ich pomocą realizujemy wszystkie formalności związane z płatnościami, wypożyczeniami i zwrotem hulajnóg.

Aby wypożyczyć hulajnogę trzeba mieć ukończone 18 lat, posiadać kartę kredytową lub debetową, którą należy podłączyć do naszego konta w aplikacji Bolt lub Hopp Scooters.

Specjalna aplikacja pokazuje, gdzie w pobliżu znajduje się hulajnoga. Pojazd wypożyczyć można za pomocą QR kodu lub poprzez wybranie go w aplikacji. Po zakończeniu jazdy należy kliknąć przycisk „zakończ wypożyczenie” w swoim telefonie i odłożyć hulajnogę w bezpiecznym miejscu.

Warto też sprawdzić akumulator w hulajnodze. Podczas wyszukiwania pojazdu i w trakcie przejazdu użytkownik ma wgląd w to, jaki jest stopień naładowania baterii i przewidywany dystans do przejechania.

W aplikacji widoczne są strefy o obniżonej prędkości oraz miejsca z zakazem parkowania. Stefy zostały ustalone w ramach podpisanego z miastem porozumienia.

Elektryczne hulajnogi można wypożyczać przez całą dobę.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.