Hrubieszów: Nieudana próba ciśnieniowa. Chodnik wyleciał w powietrze (zdjęcia)

Hrubieszów: Nieudana próba ciśnieniowa. Chodnik wyleciał w powietrze (zdjęcia)

Podczas próby ciśnieniowej remontowanej instalacji kanalizacyjnej na jednym z osiedli w Hrubieszowie, doszło do gwałtownego rozprzężenia powietrza. Chodnik wyleciał w powietrze raniąc przechodnia.

 

W poniedziałkowy poranek na jednym z hrubieszowskich osiedli prowadzono prace remontowe przy instalacji kanalizacyjnej. Przeprowadzano próbę szczelności instalacji poprzez wtłaczanie sprzężonego powietrza. Wówczas doszło do jego gwałtownego rozprzężenia i do wybuchu. W wyniku tego, zaślepka oraz kostka brukowa znajdująca się w pobliżu ronda nie wytrzymała.

 

Około 3 metry kwadratowe kostki, która była ułożona na chodniku wyleciała w powietrze w różnych kierunkach. Upadająca kostka uderzyła w nogę 66-letniego przechodnia. Z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.