Hotel Victoria w Lublinie wystawiony na sprzedaż za 38 milionów złotych

hotel victoria lublin
Hotel Victoria Lublin | fot. Dominik Wąsik

Hotel Victoria szuka nowego właściciela. Największy obiekt hotelowy w Lublinie został wystawiony na sprzedaż za kwotę 38 milionów złotych.

Hotel Victoria wystawiony na sprzedaż

Hotel Victoria to największy hotel w Lublinie. Mieści się w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ul. Narutowicza z Al. Piłsudskiego. Obiekt dysponuje 168 pokojami, 6 salami konferencyjnymi, największa na 400 osób. W hotelu funkcjonuje kasyno. Łączna powierzchnia użytkowa 10-kondygnacyjnego obiektu to 10 tys. mkw.

W hotelu znajduje się restauracja na 200 osób oraz parking na 80 samochodów. Obiekt przeszedł gruntowny remont w 2020 roku wraz z wymianą mebli i wyposażenia. W pokojach klimatyzacja. W hotelu znajduje się taras na dachu z widokiem na panoramę Lublina. Obiekt został wyceniony na kwotę 38 mln złotych.

Źródło: propertystock.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.