Groźny wypadek na ul. Jana Pawła II. Kierowca toyoty jechał pod prąd i doprowadził do czołówki z mercedesem

Kierowca toyoty jechał pod prąd po ul. Jana Pawła II i doprowadził do czołówki z mercedesem
Kierowca toyoty jechał pod prąd po ul. Jana Pawła II i doprowadził do czołówki z mercedesem | fot. fu3i / YouTube

Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnego wypadku, do którego doszło na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W wyniku czołowego zderzenia trzy osoby zostały poszkodowane. Ulica przez kilka godzin była zablokowana.

Wypadek na ul. Jana Pawła II

Do wypadku doszło w czwartek (15.06) o godz. 20.40 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Tymiankową doszło do zderzenia toyoty z mercedesem. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, cztery zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty na ukraińskich tablicach rejestracyjnych jechał pod prąd od strony ronda Kowcza. Mężczyzna, skręcając, prawdopodobnie nie zauważył, że wjechał pod prąd. Doprowadził do czołowego zderzenia z mercedesem, który poruszał się w kierunku ul. Krochmalnej.

Osoby poszkodowane w wypadku zostały wydobyte z uszkodzonych pojazdów jeszcze przed przyjazdem służb ratunkowych. Jak nam przekazano, do szpitala przetransportowano łącznie trzy osoby w wieku 26, 28 i 36 lat.

Przez kilka godzin ul. Jana Pawła II była zablokowana. Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego wypadku.

Nagranie

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ukrainiec nie ma OC.
    Poza tym chroni go parasol tajnego współpracownika FSB…
    No i kto tu będzie winien???