Groźny wypadek na obwodnicy Lublina. Samochód ciężarowy wbił się w stojącą na poboczu Scanię. Jest nagranie

Nagranie momentu wypadku na obwodnicy Lublina
Nagranie momentu wypadku na obwodnicy Lublina | fot. GDDKiA Lublin

O tym, jak niebezpieczne jest zatrzymywanie się na drodze ekspresowej, przypomina Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad publikując nagranie z wtorkowego wypadku na obwodnicy Lublina.

Nagranie z wypadku na obwodnicy Lublina

We wtorek (10.10) kilka minut po godz. 9 doszło do wypadku na obwodnicy Lublina. Przed węzłem Lublin Rudnik na drodze ekspresowej S12/S17 w kierunku Warszawy/Rzeszowa z niewyjaśnionych przyczyn na prawym poboczu zatrzymał się kierowca samochodu ciężarowego marki Scania.

Zatrzymywanie się na drodze szybkiego ruchu zawsze, ale to zawsze, jest bardzo złym pomysłem. Jadący w kierunku Warszawy/Rzeszowa kierowca innego samochodu ciężarowego z nieustalonych dotąd przyczyn z impetem wbił się w stojącą na poboczu Scanię.

Zobacz szczegóły i zdjęcia z miejsca wypadku: Wypadek na obwodnicy Lublina S17, korek ma już kilka kilometrów. Kierowcy utworzyli korytarz życia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie na twitterze opublikowała nagranie z momentu wypadku. Szczegóły zdarzenia wyjaśnia policja.

Zobacz nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.