Groźny wypadek na budowie w Lublinie. Pracownik spadł z rusztowania

Groźny wypadek na budowie w Lublinie. Pracownik spadł z rusztowania
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci i Państwowa Inspekcja Pracy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w czwartek na budowie przy al. Kompozytorów Polskich w Lublinie.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 8.40 na terenie placu budowy przy al. Kompozytorów Polskich w Lublinie. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że pracownik podczas wykonywania swojej pracy przemieszczał się po rusztowaniu, z którego w pewnym momencie upadł na ziemię.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. – „Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie. O wypadku powiadomiona została również Państwowa Inspekcja Pracy” – informuje kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.