Groziła zabiciem siebie, partnera i dzieci. Na koniec postanowiła dać policjantom łapówkę

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kiedy operator dyżurny jednostki policji w Jastrzębiu otrzymał zgłoszenie o możliwości popełnienia morderstwa natychmiast wysłał patrol na wskazany adres. Zgłoszenia dokonała kobieta, która groziła, że zabije siebie, partnera i dwójkę dzieci. Po przybyciu na miejsce okazało się, że Partner nie był obecny, a dzieci okazały się… papugami. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą 43-letnią kobietę, która próbowała wręczyć im łapówkę w wysokości 4 tysięcy złotych w zamian za uniknięcie odpowiedzialności.

Duże problemy z upojenia alkoholowego

Chciała zabić siebie oraz partnera, a w mieszkaniu przebywa dwójka dzieci. Taki telefon odebrał dyżurny operator jastrzębskiej policji od jednej z mieszkanek Jastrzębia – Zdroju. Po przyjeździe na miejsce stróże prawa ustalili, że w mieszkaniu nie ma jej partnera, a dziećmi okazały się dwie papugi zgłaszającej.

kieliszki wódki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień

Mundurowi podjęli decyzję o odizolowaniu nietrzeźwej awanturniczki i przewiezieniu jej do wytrzeźwienia. Gdy kobieta dowiedziała się, gdzie zostanie zabrana, jej agresja wzrosła. 43-latka do końca nie dawała za wygraną, kilkukrotnie obiecując policjantom łapówkę, w zamian za pozostawienie jej w spokoju.

kajdanki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. POLICJA

Próbowała wręczyć łapówkę – grozi jej do 10 lat więzienia

Mimo informacji o konsekwencjach kobieta dalej próbowała przekupić policjantów, by zostawili ją w spokoju. Kobieta za swoje czyny otrzymała dozór policyjny. Za próbę przekupienia policjantów grozi jej do 10 lat więzienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.