Groził sąsiadom, że wysadzi blok w powietrze. Dzień wcześniej rozpalił w mieszkaniu ognisko

ognisko ogień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 40-latka, który groził sąsiadom, że wysadzi blok. Dzień wcześniej w swoim mieszkaniu rozpalił ognisko, które zostało ugaszone przez sąsiadów.

We wtorek dyżurny opolskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że 40-letni mieszkaniec gminy Poniatowa awanturuje się z sąsiadami z bloku grożąc im, że wysadzi blok w powietrze, zniszczy ich pojazdy oraz naśle mafię, która ich pozabija.

„Mężczyzna nie krył się ze swoimi zamiarami opowiadając o nich innym mieszkańcom miejscowości i sąsiedzi nie mieli wątpliwości, że może swoje groźby wkrótce spełnić” – mówi asp. szt. Edyta Żur, oficer prasowy KPP w Opolu Lubelskim.

Wezwani policjanci zastali 40–latka na miejscu. Na ich widok mężczyzna rzucił się do ucieczki, lecz po chwili został schwytany i obezwładniony. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany.

Jak ustalili funkcjonariusze, dzień wcześniej 40–latek rozpalił ognisko w swoim mieszkaniu i tylko pomoc sąsiadów pozwoliła uniknąć tragedii. 40-latek usłyszał zarzut gróźb karalnych. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

68 168460
40-latek groził sąsiadom wysadzeniem bloku | fot. KPP Opole Lubelskie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.