Groził przedmiotem przypominającym broń. Zażądał kluczyków do samochodu i zegarka

68 137103
Groził przedmiotem przypominającym broń | fot. KMP Chełm

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który grożąc przedmiotem przypominającego broń palną ukradł zegarek i kluczyki od samochodu.

W czwartek dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ulicy Sienkiewicza w Chemie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znany mu 29-letni mężczyzna grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń palną ukradł należący do niego zegarek i kluczyki od samochodu.

Policjanci ustalili miejsce, gdzie przebywa napastnik. Do działań zostali zaangażowani policyjni antyterroryści, którzy zatrzymali go w piątek rano w wynajmowanym mieszkaniu na osiedlu Kościuszki w Chełmie.

Jak się okazało, mężczyzna był już wielokrotnie notowany i odbywał kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, wolności, życiu i zdrowiu oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.