Groził innemu kierowcy bronią. Po chwili zatrzymali go kryminalni

broń pistolet w samochodzie
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Kryminalni po zgłoszeniu od jednego z kierowców zatrzymali 22-latka kierującego BMW, który przedmiotem przypominającym broń miał mu zagrozić podczas jazdy. W jego aucie zabezpieczyli pistolet, pałkę teleskopową i kastet.

Groził bronią innemu kierowcy

We wtorek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierujący BMW podczas jazdy pokazał przez szybę innemu kierowcy przedmiot przypominający broń.

Sprawą zainteresowali się policjanci kryminalni, którzy na jednej z ulic w Chełmie zatrzymali do kontroli wskazany samochód. Kierował nim 22-letni chełmianin.

Wewnątrz pojazdu funkcjonariusze znaleźli broń, pałkę teleskopową i kastet. Przedmioty te zostały zabezpieczone i trafią do biegłego, gdzie zostaną poddane szczegółowej ekspertyzie.

W miejscu jego zamieszkania, podczas przeszukania, zabezpieczyli ponad 130 gram marihuany, wagę i młynek. Jak się jeszcze okazało 22-latek kierował samochodem pomimo decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Pistolet, kastet i pałka teleskopowa w aucie 22-latka | fot. KMP Chełm
Pistolet, kastet i pałka teleskopowa w aucie 22-latka | fot. KMP Chełm
Marihuana w mieszkaniu 22-latka | fot. KMP Chełm
Marihuana w mieszkaniu 22-latka | fot. KMP Chełm

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.