Godziny dla seniorów w Sylwestra. Czy obowiązują? Jakie otwarte sklepy?

biedronka zakupy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Czy w Sylwestra obowiązują godziny dla seniorów? Odpowiedzi na pytanie, czy w Sylwestra 31 grudnia obowiązują godziny dla seniorów szuka wiele osób. Odpowiadamy.

Godziny dla seniorów w Sylwestra w sklepach

Przypomnijmy, że przed Wigilią rząd zdecydował się na zlikwidowanie 24 grudnia godzin dla seniorów w sklepach. Czy podobnie będzie w Sylwestra? Otóż nie. Rząd nie podjął decyzji o likwidacji godzin dla seniorów w sylwestra, czyli w czwartek 31 grudnia 2020. Godziny dla seniorów w sylwestra będą obowiązywały od godz. 10.00 do 12.00.

W godzinach dla seniorów w sklepie, drogerii, aptece oraz na poczcie mogą przebywać wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia. Wkrótce godziny dla seniorów mogą zmienić swoją formę. Jest propozycja zmiany godzin dla seniorów w specjalne kasy w sklepach, przy których byłyby obsługiwani tylko seniorzy. Czytaj więcej: Godziny dla seniorów zmienią swoją formę? Zamiast godzin specjalne kasy

Do której dziś w Sylwestra otwarte sklepy?

W Sylwestra, czyli w czwartek 31 grudnia, wszystkie sklepy Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco, Aldi, Carrefour, Auchan, Selgros, Dino, Stokrotka będą otwarte, ale znacznie krócej, niż w powszednie dni. Większość sklepów tego dnia będzie czynne do godz. 18 lub 19. Sprawdź szczegóły: Zakupy w Sylwestra 2020: Jak długo otwarte są sklepy? [LISTA]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z aptekami to jakiś absurd. Czekać z migreną albo biegunką, bo godziny seniorów