Gitarowe-Love – kolejne spotkanie najmłodszych melomanów w ramach Małego Laboratorium Muzyki

grafika Gitarowe LOVE
fot. Materiał organizatora

„Małe Laboratorium Muzyki” – to cykl spotkań-koncertów z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowany dzieciom od 0 do 6 roku życia wraz z opiekunami.

Gitarowe-Love

Na koncercie gordonowskim z cyklu Małe Laboratorium Muzyki CSK zostanie Wam zaprezentowana różnorodność i bogactwo brzmień różnych odmian gitary.

Gitara należy do rodziny instrumentów strunowych szarpanych, a do Europy została sprowadzona około X wieku przez Maurów. Przez wieki jednak ewoluowała, zmieniała się jej wielkość, ilość strun czy zdobienia, w muzyce dawnej była głównie instrumentem akompaniującym niż solowym. Zmieniło się to bardzo we współczesności, gdzie gitara stała się podstawowym instrumentem większości zespołów muzyki rozrywkowej.

Na gitarach zagrają dla Was Michał Lewartowicz i Maksymilian Wosk, na perkusji zagra Krzysztof Redas, poprowadzą koncert i zaśpiewają Joanna Głogowska-Szychta i Paweł Wojtal.

Gitarowe-Love
Klub Muzyczny CSK
Kiedy: 16 – 17 MAR | 10.00 i 11.15
Bilety: Kasa CSK oraz bilety.csklublin.pl | dzieci: 20 zł, dorośli: 35 zł

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.