Gdzie obejrzeć Euro 2024? W Lublinie startuje Strefa Kibica. Wstęp bezpłatny

Strefa Kibica 2016
fot. Miasto Lublin

Już w najbliższy weekend ruszają Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024. Miasto Lublin zaprasza mieszkańców do wspólnego oglądania meczów w Strefie Kibica, która zostanie uruchomiona na terenie kompleksu „Playa Marina” nad Zalewem Zemborzyckim.

Strefa Kibica Euro 2024 w Lublinie

Od 14 czerwca do 17 lipca, Lublinianie będą mogli przeżywać piłkarskie emocje w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica.

Główne atrakcje Strefy Kibica

  • Lokalizacja: Kompleks „Playa Marina” przy ul. Krężnickiej 6
  • Ekran: Wielkość 7×4 m
  • Miejsca siedzące: 900
  • Zadaszenie: Zapewnione w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych
  • Wstęp: Bezpłatny

Program Strefy Kibica

W Strefie Kibica będzie można oglądać wszystkie mecze z udziałem polskiej reprezentacji, a także wybrane mecze grupowe i wszystkie spotkania fazy pucharowej turnieju. Pierwsze spotkanie Polaków odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, przeciwko Holandii. Kolejne mecze polskiej drużyny zaplanowane są na 21 i 25 czerwca.

Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Zastępczyni Prezydenta Miasta Lublin ds. Kultury, Sportu i Partycypacji, zachęca do udziału:

„Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców Lublina do oglądania meczów EURO 2024 w zorganizowanej przez Miasto Strefie Kibica. To doskonała okazja, by poczuć się uczestnikami tego wielkiego wydarzenia sportowego i razem przeżywać niezapomniane, piłkarskie emocje.”

Czy planujesz odwiedzić Strefę Kibica w Lublinie? Podziel się swoimi planami i udostępnij ten artykuł, aby zaprosić znajomych do wspólnego kibicowania!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.