Gdzie kupić w Lublinie ubrania na wesele, komunię lub chrzciny?

IMG 3343

W okresie od maja do sierpnia pytania “gdzie kupić sukienkę lub garnitur na wesele?” słyszymy kilka razy dziennie. Gdzie więc w Lublinie kupić sukienkę lub garnitur na wesele lub inne okazje?

Kiedy myślisz o eleganckiej odzieży, masz  przed oczami widok butiku ociekającego luksusem albo ogromnych przeszklonych witryn galerii handlowej? To duży błąd, bo w Lublinie mamy miejsce, które jest od wielu lat kojarzone z wizytową odzieżą i dodatkami, a ma całkiem inny charakter.

Targ pod Zamkiem przy ul. Al. Unii Lubelskiej to targowisko, które mieszkańcy Lublina kojarzą przede wszystkim z ogromnego wyboru eleganckiej odzieży i dodatków. To miejsce szczególne, dlatego że jakość oferowanych tam produktów przewyższa jakość dostępną w sieciówkach i w większości butików.

Niewielu ludzi przyznaje się do zakupów na targach, ale prawda jest taka, że kupuje na nich wielu ludzi, bo targ to swojskie miejsce, w którym możemy zaoszczędzić, ale mamy też bardzo duży wybór.

Sukienki, garnitury i nie tylko

Na Targu pod Zamkiem kupisz sukienkę na wesele i komunię, garnitur, eleganckie buty, torebkę i inne dodatki. Sprzedawcy oferujący swoje wybory na tym targowisku pozyskują towar wyłącznie od polskich producentów, co gwarantuje wysoką jakość.

Do tej pory spora ilość ludzi zaopatrywała się w wizytowe ubrania w galeriach handlowych, ale pogarszająca się jakość ubrań, które są tam sprzedawane, a także rosnące ceny tych rzeczy sprawiły, że obecnie coraz więcej ludzi kupuje odzież na targu.

Kto sprzedaje na Targu pod Zamkiem?

Stoiska handlowe na Targu pod Zamkiem zajęte są przez polskich przedsiębiorców. Sprzedając na targu, ponoszą niższe koszty prowadzenia działalności, a tym samym mogą zaoferować Klientom niższe ceny.

Odzież i obuwie sprzedawane na Targu pod Zamkiem cechują się wykonaniem z najlepszych gatunkowo materiałów, a jednocześnie jest też tańsze od takiej samej odzieży sprzedawanej w butikach.

Wiedza oraz profesjonalizm sprzedawców oferujących swoje produkty na targu są czasami nawet większa od tych, jakie prezentują handlowcy w cenionych sklepach odzieżowych i stoiskach znanych marek w galeriach. To ludzie, którzy doskonale znają aktualne trendy i potrafią obiektywnie doradzić w kwestii doboru odpowiedniego fasonu czy koloru.

Czym różnią się zakupy w galerii od zakupów na targu?

Kupując w galerii, jesteś tylko jednym z tysięcy anonimowych Klientów, którzy mają kupić jak najwięcej i jak najszybciej przyjść na kolejne zakupy.

Na targu jesteś człowiekiem, któremu sprzedawca poświęca czas i uwagę. Masz tam bezpośredni kontakt z panem Zbyszkiem czy panią Kasią, którzy pozyskują towar produkowany w naszym kraju i starają się sprostać oczekiwaniom swoim Klientów, oferując jakość, a nie ilość.

Konkurencyjne ceny sprawiają, że możesz zaoszczędzić, a dostępność 7 dni w tygodniu pozwala Ci zrobić zakupy wtedy, kiedy chcesz i kiedy masz czas – również w każdą niedzielę, bo każda niedziela na Targu pod Zamkiem jest handlowa.

Przy targu mieści się też duży parking, gdzie możesz zostawić swój samochód na czas zakupów, a jeżeli nie dysponujesz autem, na targ możesz dotrzeć autobusem.

Na terenie Targu pod Zamkiem działa też Giełda Owoców i Warzyw oraz Giełda Małych Zwierząt i Giełda Starci. W jednym miejscu możesz zapełnić zarówno szafę, jak i lodówkę.

Targ Pod Zamkiem

Adres: Lublin, Al. Unii Lubelskiej

Godziny otwarcia: targ jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00, w sobotę od godz. 5:00-14:00 i w niedzielę od 9:00-14:00.

Ilość stoisk: ponad 160 pawilonów

Co tam kupisz: owoce, warzywa, ryby świeże jaja, drobne zwierzęta, karma dla psów i kotów, produkty spożywcze, elektronarzędzia, starocie oraz obuwie i odzież wierzchnią

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zawsze odzież kupuję na Targu pod Zamkiem.
    Nie drogo , profesjonalne wskazówki co do wyglądu / garnitury , koszule , buty /.
    To kupowałam dla swojego męża .
    Wracam zawsze jeśli coś mam w planie zakupić też i dla siebie .
    Jestem zadowolona i zawsze jakiś rabacik dostanę