Gang Swojaków. Milion maskotek trafiło już do klientów Biedronki. Pierwszy był Ryś

Gang Swojaków w Biedronce
Gang Swojaków w Biedronce | fot. Dominik Wąsik

Biedronka pochwaliła się, że już rozdała milion maskotek w ramach akcji „Gang Swojaków”. Pierwszą maskotkę, Rysia wydano 2 minuty po północy 26 sierpnia.

Milion maskotek Swojaków jest w rękach klientów

Akcja „Gang Swojaków” rozpoczęła się w Biedronce 26 sierpnia. Ten program lojalnościowy jest kolejną odsłoną prowadzonych przez sieć akcji „Gang Fajniaków”, „Gang Świeżaków” i „Gang Słodziaków”, w ramach których za zakupy klienci otrzymywali naklejki wymienne na maskotki.

Już 2 minuty po północy tego dnia pierwsza maskotka, czyli Ryś trafiła w ręce szczęśliwego klienta. Miało to miejsce w pomorskiej miejscowości Stegna, w której działa całodobowy sklep sieci. Drugiego wydanego w Polsce Swojaka, Wilka, zarejestrowano w sklepie Biedronka w Chorzowie przy ul. Długiej 67. Podium zamyka Przejazdowo w województwie pomorskim, gdzie kilka minut po godzinie 2 w nocy 26 sierpnia klient odebrał Wiewiorkę.

Do tej pory największą popularnością wśród zbieraczy maskotek cieszą się sóweczka, jeż i morświn – których to wydano w chwili obecnej najwięcej. Gang Swojaków liczy 12 członków: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena i Wiewiórka Wiola. Druga połowa Gangu reprezentuje żyjące w Polsce gatunki zwierząt zagrożonych wyginięciem: żubra, sóweczkę, wilka, morświna, jeża i rysia.

By otrzymać Bociana Bolka, Żółwia Zenka, Sikorkę Sonię, Raczka Romka, Meduzę Milenę albo Wiewiórkę Wiolę trzeba zdobyć 80 naklejek Natomiast żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn i jeż są do odebrania za 60 naklejek. Naklejkę można zaś zdobyć robiąc zakupy za minimum 50 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.