Gang Słodziaków wraca do Biedronki. Od kiedy nowe maskotki w Biedronce?

Gang Słodziaków w Biedronce | MATERIAŁY PRASOWE

Gang Słodziaków od poniedziałku 26 sierpnia w Biedronce. Będzie to już kolejna odsłona akcji pluszowych maskotek dla klientów po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek.

Biedronka po raz kolejny przygotowała dla swoich klientów akcję promocją pt. „Gang Słodziaków – Magiczny Portal„. Za zakupy w Biedronce, kupujący będą mogli dostać pluszowe maskotki.

Gang Słodziaków – Magiczny Portal

Akcja rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek 26 sierpnia i potrwa do 17 listopada. Przez ten czas klienci Biedronki będą mogli zbierać specjalne naklejki, które następnie będą mogli wymienić na maskotki Gangu Słodziaków.

Poprzednie akcje o nazwach Gang Świeżaków oraz Gang Słodziaków cieszyły się wśród klientów ogromną popularnością – w ubiegłym roku do konsumentów trafiło ponad 6 milionów maskotek.

Jak zdobyć maskotkę Gangu Słodziaków?

Zasady akcji nie ulegają zmianie. Tradycyjnie już odbiór maskotek możliwy będzie po zebraniu wymaganej liczby naklejek. Te otrzymywać będzie można m.in. za zakupy o wartości co najmniej 40 zł, a także za korzystanie z karty Moja Biedronka oraz za kupowanie owoców i warzyw.

Zebranie 60 naklejek uprawni klientów Biedronki do odbioru dużego Słodziaka za darmo. Nieco mniej, bo 40 naklejek, wymienić będzie można na Słodziaka Juniora, albo – po dopłacie 19,99 zł – na maskotkę w regularnej wersji.

Jak zdobyć punkty w Biedronce?

Jeden punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być jeszcze szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

+ zakupy z zarejestrowaną kartą lojalnościową „Moja Biedronka” (1 pkt),
+ zakup warzyw lub owoców (1 pkt),
+ zakup produktów specjalnych o minimalnej wartości 10 zł (1 pkt).
Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8.

Czytaj także: Ukradła 4 tys. naklejek, by zdobyć maskotki „Gang Słodziaków”

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.