Galopujący koń na ulicach Lublina. W pogoń za zwierzęciem ruszyła policja

Galopujący koń po ulicach Lublina
Galopujący koń po ulicach Lublina | fot. Jakub i Marcin

Kierowcy poruszający się w poniedziałek po centrum Lublina mogli zobaczyć niecodzienne zdarzenie. Ulicami Śródmieścia galopował koń. W pogoń za spłoszonym koniec ruszyli policjanci.

Koń na ulicach Lublina

O zdarzeniu zostaliśmy powiadomieni przez naszych Czytelników w poniedziałek (11.10) po godz. 10. Z ich relacji wynikało, że po ulicach Lublina w centrum miasta biega spłoszony koń. Widok galopującej klaczy wprawił w osłupienie kierowców oraz pieszych zaskoczonych obecnością niecodziennego uczestnika ruchu drogowego.

Zwierzę w trakcie patrolu zauważyli funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Lublinie, którzy próbowali zatrzymać spłoszonego konia. Funkcjonariusze pojechali za galopującą klaczą w rejon ulicy Żmigród. Tam wykorzystali moment, kiedy koń na chwilę się zatrzymał. Policjanci uspokoili klacz i pilnowali do czasu przyjazdu opiekuna.

Koń zerwał się z uwiązu i uciekł z kliniki weterynaryjnej przy ul. Głębokiej. Do sytuacji doszło podczas wyładunku zwierzęcia.

Galopujący koń po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Galopujący koń po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie | fot. czytelnik Marcin
Galopujący koń po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie
Galopujący koń po Krakowskim Przedmieściu w Lublinie | fot. czytelnik Marcin
Koń złapany przez funkcjonariuszy
Koń złapany przez funkcjonariuszy | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.